ספק משרד הביטחון 11001182

 לקבלת הצעת מחיר
נא מלאו פרטים ונחזור
אליכם בהקדם האפשרי:


מבצעי החודש
סוללה ניידת איכותית- בעיצוב משתנה לפי עיצוב הלקוח!


 2200
mAh מתאים לכל סוגי הסמארטפון! .


מתאים לשהיות ממושכות מחוץ לבית, טיולים וחיילים ועוד..


מגיע עם כבל 3 מתאמים – אייפון 4+5 ומיקרו
USB (סמסונג וכו').

 

זמן אספקה- החל מחודש וחצי.  

 

 


מבצע עטים מטורף לחודש אוגוסט!!

 

מבחר עטים בעלות

בלבד!!

כולל הדפסה בצבע
אחד !!
לא כולל מע"מ.

מינימום הזמנה
2000 יחידות.


     
מק"ט 530 -
עט כדורי אביזרי מתכת.    
מק"ט 1922 -
עט כדורי פלסטיק   
מק"ט 983 -
עט כדורי כסוף
עם גריפ גומי


ועוד.......


לפרטים והזמנות
ניתן להתקשר 

08-9302088 

עטים ממותגים מחיר ומידע נוסף על השירות

העולם הדיגיטלי השתלט על חיינו לחלוטין, אך זה לא אומר שאנשים כבר לא כותבים בכתב ידם. בכל שולחן ובכל משרד יש עטים המשמשים לכתיבה ולחתימה, ובחלק מהמקרים, גם לפריט נוי. יש אנשים שאוספים עטים והם מהווים פריט יוקרתי מאוד בחלק מהמקרים, לבטח אם הם ממותגים.

פתרון מיתוג חדש ובעיקר - פרקטי

עטים ממותגים הם מתנה מושלמת עבור לקוחות ועובדים, מפני שמדובר במתנה פרקטית מאד. כולם צריכים עטים, לבטח אם הם יפים ומכבדים. חשוב מאוד שהעט יהיה איכותי וגם יעשה את תפקידו הפונקציונאלי – יכתוב בצורה טובה, על מנת שהוא יהווה מתנה מושלמת להרבה מאוד אנשי עסקים.

כאשר מעניקים עט ממותג ללקוח, משיגים גם מטרה נוספת. העט יישב אצלו במשרד ואם יהיה ממותג כמו שצריך, עם לוגו החברה ובצבעים שלה, הוא גם ימשוך את העין של האורחים של אותו אדם. למעשה מקבלים פה פרסום ויראלי ואורגני, ללא כל מאמץ מטעם החברה עצמה. המיתוג הנכון הוא קריטי להצלחה, וחשוב מאוד לחבר אליו מוצר שיהיה טוב וישרת את מטרתו.

להשקיע בעט

כאשר עורכים בדיקה לגבי עטים ממותגים מחיר ועלות, מגלים טווחי מחירים די גדולים, שתלויים במרביתם באיכותו של העט. יש עטים שמסוגלים להגיע למחירים של אלפי שקלים, וכאלו ששווים לא יותר משקל. עלות המיתוג עצמו זניחה באופן יחסי ולכן, חשוב להשקיע בעט ייצוגי וטוב, שישאיר חותם חיובי אצל המשתמש.

השימוש בעט הוא יום יומי, למרות השימוש המוגבר במכשירים הדיגיטליים. מזיזים את העט, מרימים אותו ולוקחים אותו ממקום למקום. ככל שהוא יזוז יותר, כך הוא יקבל יותר חשיפה בקרב אנשים אחרים במשרד ובקרב לקוחות ואורחים אשר מגיעים למשרד. לכן, המתנה הזו, בדמות עט ממותג, היא פתרון אידיאלי לעסק ומשיגה כמה מטרות במקביל.

מעוניינים בשיטת מיתוג שתעזור לעסק שלכם להמריא? חברת מירב, מוצרי פרסום, מספקת לכם מבחר של פתרונות קד"מ, לרבות עטים עם לוגו החברה ו/או מסר שיווקי אחר. רוצים לשמוע על כך עוד? התקשרו לטלפון 03-5455197בניית אתרים 2all