ספק משרד הביטחון 11001182

 לקבלת הצעת מחיר
נא מלאו פרטים ונחזור
אליכם בהקדם האפשרי:


מבצעי החודש
סוללה ניידת איכותית- בעיצוב משתנה לפי עיצוב הלקוח!


 2200
mAh מתאים לכל סוגי הסמארטפון! .


מתאים לשהיות ממושכות מחוץ לבית, טיולים וחיילים ועוד..


מגיע עם כבל 3 מתאמים – אייפון 4+5 ומיקרו
USB (סמסונג וכו').

 

זמן אספקה- החל מחודש וחצי.  

 

 


מבצע עטים מטורף לחודש אוגוסט!!

 

מבחר עטים בעלות

בלבד!!

כולל הדפסה בצבע
אחד !!
לא כולל מע"מ.

מינימום הזמנה
2000 יחידות.


     
מק"ט 530 -
עט כדורי אביזרי מתכת.    
מק"ט 1922 -
עט כדורי פלסטיק   
מק"ט 983 -
עט כדורי כסוף
עם גריפ גומי


ועוד.......


לפרטים והזמנות
ניתן להתקשר 

08-9302088 

מתנות מיוחדות לעובדים – כדי לחזק את הקשר של העובד עם העסק

מרבית העובדים במדינת ישראל הם שכירים, ובתור כאלה, יש להם המון ציפיות מהמעסיק שלהם. הם רוצים לקבל העלאות בשכר, בונוסים, עמלות גבוהות ובאופן כללי, היו מעוניינים לקבל יחס טוב והוגן בהתאם ליכולת ולוותק שלהם. מעבר לכל שיטות התגמול והתמריצים, חשוב מאוד להעניק לעובדים גם מתנות איכותיות כאשר מגיע להם.

מתנות לחג ולאירועים מיוחדים

בכל חג נהוג כי המעסיק מעניק לעובדים שלו מתנות, כאשר חלק מבעלי העסקים בוחרים לתת שוברים, אחרים הולכים על מתנות לבית וחלק פשוט נותנים כסף מזומן או תוספת למשכורת. לכל שיטה יש את היתרונות והחסרונות שלו וברור כי יש עובדים שיאהבו סוג אחד של מתנה, פחות יחבבו אחר אחר, בעוד אצל אחרים זה יהיה ההפך המדויק.

לחלחל מטה

בעלי עסק אשר רוצים להעניק מתנות מיוחדות לעובדים יכולים לבצע זאת בעזרה חברה ייעודית שתעזור גם לבחור את המתנות וגם למתג אותן בצורה ייחודית. איכות המתנות היא חשובה מאוד, מכיוון שכאשר נותנים מתנה, רוצים שהמקבל ייהנה ממנה, כך שאסור להתפשר בעניין. בנוסף, כאשר נותנים מתנה ממותגת, מחזקים את הקשר שבין העובד לעסק ולמותג.

מיתוג הוא חשוב מאוד ולמרות שהוא מתחיל מלמעלה, אצל ההנהלה הבכירה, על מנת לצאת החוצה, הוא חייב לחלחל גם למטה – אל עבר העובדים בכל הדרגות. הקשר שבין החברה לעובדיה הוא חשוב מאוד וכל אלמנט בתחום השיווק, הפרסום והקד"מ הוא רלוונטי ובעל השפעה מקיפה על העסק כולו.

רוצים לשמח את העובדים שלכם במתנה קצת אחרת ו"על הדרך" גם לקדם את העסק שלכם? חברת מירב, מוצרי פרסום, מציעה לכם מגוון של מתנות נהדרות לעובדים ומוצרי קד"מ. מעוניינים בפרטים נוספים על שירותי ומוצרי החברה? צרו קשר בטלפון 03-5455197בניית אתרים 2all