ספק משרד הביטחון 11001182

 לקבלת הצעת מחיר
נא מלאו פרטים ונחזור
אליכם בהקדם האפשרי:


מבצעי החודש
סוללה ניידת איכותית- בעיצוב משתנה לפי עיצוב הלקוח!


 2200
mAh מתאים לכל סוגי הסמארטפון! .


מתאים לשהיות ממושכות מחוץ לבית, טיולים וחיילים ועוד..


מגיע עם כבל 3 מתאמים – אייפון 4+5 ומיקרו
USB (סמסונג וכו').

 

זמן אספקה- החל מחודש וחצי.  

 

 


מבצע עטים מטורף לחודש אוגוסט!!

 

מבחר עטים בעלות

בלבד!!

כולל הדפסה בצבע
אחד !!
לא כולל מע"מ.

מינימום הזמנה
2000 יחידות.


     
מק"ט 530 -
עט כדורי אביזרי מתכת.    
מק"ט 1922 -
עט כדורי פלסטיק   
מק"ט 983 -
עט כדורי כסוף
עם גריפ גומי


ועוד.......


לפרטים והזמנות
ניתן להתקשר 

08-9302088 

מטריות ממותגות לילדים – ליהנות ממענה שיווקי ייחודי

שיטות המיתוג והפרסום הלכו לא מעט צעדים קדימה בשנים האחרונות ונראה שכמעט אין פריט שאי אפשר למתג בצורה אפקטיבית. האתגר האמיתי הוא לייצר מיתוג גדול ובולט, על פריט זול ודינמי אשר נמצא כמעט אצל כל אחד. בימי החורף, אין כמו מיתוג מטריות לילדים על מנת לייצר מוצר פרסומי מהלך על שתיים.

אז, למה דווקא מטריות

מטריות ממותגות לילדים עושות את העבודה מכיוון שהן בולטות מאד בחורף. כולם פותחים מטריות בימי הגשם וכאשר מדובר בילדים, שהם נמוכים יותר מהאדם הממוצע, ניתן לראות את המסר הפרסומי מלמעלה. המסר או הלוגו יכול להיות מודפס על המטריה בצורה גדולה ובולטת מאוד ובכך אפשר להשיג את המטרה – מסר מהלך וברור לכל.

החורף בישראל הוא אמנם די קצר, אך כשהוא מגיע, הוא בדרך כלל חזק מאוד וכולל סופה אחת או שתיים. חלון ההזדמנויות הוא קצר מאוד, אך יכול להיות מאוד אפקטיבי. המטריות הן בשימוש של כל אחד מאתנו, אפילו אם זה רק להגיע מהבית לאוטו או מהחנייה למשרד ולכן, עסק אשר מנצל את ההזדמנות הזו הוא עסק חכם.

פעילות גרילה אפקטיבית

ידוע כי מטריות הן לא מוצר רב פעמי בצורה חריגה, אלא להיפך, הן באות לידי שימוש מספר פעמים בודדות בלבד, מה שמונע את הצורך של העסק להשקיע במטריה איכותית וטובה. גם מטריה סולידית תספיק, ועדיף שתהיה כמה שיותר גדולה, צבעונית ומתאימה לילדים.

העבודה עם מטריות היא מאוד נוחה, הן גדולות, נפתחות לגדלים שונים וקלות לתפעול. כל אחד מאתנו צריך מטריה בימי החורף ובמיוחד הילדים שנמצאים בדרך לגן או לבית הספר. לכן, פרסום אפקטיבי על מטריות יכול להביא לחשיפה טבעית וקלה מאוד עבור מותג שרוצה לבצע איזושהי פעילות גרילה שכוללת ילדים עם מעילים ומטריות בחורף.

רוצים לנצל את היתרונות שמציעות המטריות הממותגות לטובת העסק שלכם? חברת מירב, מוצרי פרסום, מציעה לכם בדיוק את מה שאתם צריכים. למידע נוסף על המטריות ועל מוצרי קידום מכירות נוספים, צרו קשר בטלפון 03-5455197בניית אתרים 2all