ספק משרד הביטחון 11001182

 לקבלת הצעת מחיר
נא מלאו פרטים ונחזור
אליכם בהקדם האפשרי:


מבצעי החודש
סוללה ניידת איכותית- בעיצוב משתנה לפי עיצוב הלקוח!


 2200
mAh מתאים לכל סוגי הסמארטפון! .


מתאים לשהיות ממושכות מחוץ לבית, טיולים וחיילים ועוד..


מגיע עם כבל 3 מתאמים – אייפון 4+5 ומיקרו
USB (סמסונג וכו').

 

זמן אספקה- החל מחודש וחצי.  

 

 


מבצע עטים מטורף לחודש אוגוסט!!

 

מבחר עטים בעלות

בלבד!!

כולל הדפסה בצבע
אחד !!
לא כולל מע"מ.

מינימום הזמנה
2000 יחידות.


     
מק"ט 530 -
עט כדורי אביזרי מתכת.    
מק"ט 1922 -
עט כדורי פלסטיק   
מק"ט 983 -
עט כדורי כסוף
עם גריפ גומי


ועוד.......


לפרטים והזמנות
ניתן להתקשר 

08-9302088 

מוצרי פרסום ומתנות לעובדים – מבחר של אפשרויות

לוח השנה העברי כולל הרבה מאוד חגים ובתוכם, שני חגים (פסח וראש השנה) בהם נהוג לתת לעובדים מתנה. מרבית המעסיקים בוחרים להיות ראש קטן ולהעניק לעובדים שוברים או כסף מזומן, מתוך מחשבה, אולי, שמתנה ספציפית לא תתאים לכולם. עם זאת, מתנה מעידה על מחשבה אישית ועל כוונה להעניק לעובד ערך מוסף.

בחירה נכונה של מוצרים

כאשר בוחרים בדרך הזו, של מתנה על פני כסף או שובר, חשוב לספק מתנה שתהיה שימושית עבור כמה שיותר מהעובדים, ושתהיה פרקטית. הכול מתחיל ממתנה מוצלחת וטובה, ואפילו אפשר לבחור מתנות שונות עבור כל קבוצת גיל או מין. המטרה היא להעניק לעובד מתנה שהוא ישמח ממנה, ישתמש בה והיא תחליף עבורו משהו שהיה רוצה לקנות גם כך.

לאחר בחירת המתנה, אפשר להתפנות לפן נוסף שיכול לתרום לעסק – המיתוג שלה. כיום יש חברות שיכולות להדפיס או להדביק את לוגו החברה על כמעט כל מוצר בצורה ייחודית מאוד ולספק מתנה מאוד ייחודית. חברות רבות מספקות מוצרי פרסום ומתנות לעובדים אשר יכולים לשלב בין שני האלמנטים הללו ולספק לעובדים מוצרי פרסום ומתנות אשר יחברו אותם לחברה ולערכים שלה.

חיבור מיידי

לוגו חברה כלשהי המחובר למותג מחבר בין השניים באופן מיידי, גם אם הם אינם קשורים. אנשים יעשו חשבון פשוט – המוצר הוא של החברה והאיכות שלו הוא כשל החברה. לכן, חשוב מאוד לספק מוצרים איכותיים לעובדים, אשר יעמדו בסטנדרטים גבוהים וכאלה שיכולים להחליף כסף מזומן או שוברים.

חלוקה של מתנות ומוצרי פרסום יכולה להטיב עם החברה מכיוון שאם יהיו בשימוש יום יומי, כמו כוסות, עטים או תיקים, ניתן יהיה בעזרתם לייצר פרסום שהוא אורגני וחינמי לחברה. יש הרבה מאוד מוצרי פרסום מתנות ומזכרות אשר ניתן לתת לעובדים והם ייהנו מהם מאוד.

מחפשים מוצרי פרסום שונים לקידום העסק שלכם? חברת מירב, מוצרי פרסום, מעמידה לרשותכם מבחר רחב של אפשרויות, היכולות לשמש גם כמתנות לעובדים. מעוניינים בפרטים נוספים? צרו קשר בטלפון 03-5455197בניית אתרים 2all