ספק משרד הביטחון 11001182

 לקבלת הצעת מחיר
נא מלאו פרטים ונחזור
אליכם בהקדם האפשרי:


מבצעי החודש
סוללה ניידת איכותית- בעיצוב משתנה לפי עיצוב הלקוח!


 2200
mAh מתאים לכל סוגי הסמארטפון! .


מתאים לשהיות ממושכות מחוץ לבית, טיולים וחיילים ועוד..


מגיע עם כבל 3 מתאמים – אייפון 4+5 ומיקרו
USB (סמסונג וכו').

 

זמן אספקה- החל מחודש וחצי.  

 

 


מבצע עטים מטורף לחודש אוגוסט!!

 

מבחר עטים בעלות

בלבד!!

כולל הדפסה בצבע
אחד !!
לא כולל מע"מ.

מינימום הזמנה
2000 יחידות.


     
מק"ט 530 -
עט כדורי אביזרי מתכת.    
מק"ט 1922 -
עט כדורי פלסטיק   
מק"ט 983 -
עט כדורי כסוף
עם גריפ גומי


ועוד.......


לפרטים והזמנות
ניתן להתקשר 

08-9302088 

מוצרי מיתוג – לנצל את שיטות הפרסום החדשות לטובת העסק

עבודת המיתוג של עסק היא עבודה קשה מאוד. לא רק שצריך לדאוג לחשיפה מספקת, אלא צריך לדעת לשייך למותג ערכים חיוביים ונכונים לו. כל התהליך החשיבתי מאחורי המותג הוא ארוך וסבוך, ולאחר שמצליחים לגבש את המסר, אפשר להתחיל לבצע את עבודת יחסי הציבור. חלק מאותה עבודה חייב לכלול גם מוצרי מיתוג ייחודיים, אשר יוכלו להיות מחולקים כמתנות ללקוחות פוטנציאליים.

על סוגים שונים של מוצרים ממותגים

המוצרים יכולים להגיע במגוון רחב של סוגים וצורות. זה מתחיל עם מוצרים קטנים כמו עטים, מחזיקי דפים ואלמנטים שונים אשר יושבים על שולחן העבודה, ויכול להגיע עד מתנות או מוצרים למכירה כמו אוזניות, רמקולים, תיקים ומסגרות לתמונות. האפשרויות הן בלתי נגמרות וככל שהמוצר בולט יותר, כך משיגים את המטרה בצורה איכותית יותר.

משפיע על הרווחים

האינטרס של העסק הוא להשיג נראות באמצעות המוצרים הללו ולהצליח לשייך את המותג עם ערכים חיוביים. בין אם מדובר במתנות או מוצרים למכירה, חשוב מאוד להציג מוצרים איכותיים ולא כאלה שיתקלקלו או יקרעו מיד. ככל שהמוצר יהיה טוב יותר, כך הלקוח יחבר את הערך של "איכות" למותג החברה והחברה צפויה להרוויח מכך בעתיד.

אלמנט הקד"מ הוא חשוב מאוד לכל החברות, בין אם אלו חברות קטנות וחדשות וגם אם מדובר בחברות ענק. החשיבות של מיתוג טוב תורם רבות לתפיסה של העסק בעיני הלקוחות ומשפיע באופן ישיר ומוחלט על הרווחים המיידים והעתידיים כאחד.

תוהים אילו שיטות קידום מכירות תוכלנה לקדם את העסק שלכם ולמשוך אליו לקוחות חדשים? חברת מירב, מוצרי פרסום, מציעה לכם מבחר של פתרונות קידום מכירות יעילים וגם כאלה המושכים את העין. רוצים לשמוע עוד על שירותי החברה? צרו קשר בטלפון 03-5455197בניית אתרים 2all