ספק משרד הביטחון 11001182

 לקבלת הצעת מחיר
נא מלאו פרטים ונחזור
אליכם בהקדם האפשרי:


מבצעי החודש
סוללה ניידת איכותית- בעיצוב משתנה לפי עיצוב הלקוח!


 2200
mAh מתאים לכל סוגי הסמארטפון! .


מתאים לשהיות ממושכות מחוץ לבית, טיולים וחיילים ועוד..


מגיע עם כבל 3 מתאמים – אייפון 4+5 ומיקרו
USB (סמסונג וכו').

 

זמן אספקה- החל מחודש וחצי.  

 

 


מבצע עטים מטורף לחודש אוגוסט!!

 

מבחר עטים בעלות

בלבד!!

כולל הדפסה בצבע
אחד !!
לא כולל מע"מ.

מינימום הזמנה
2000 יחידות.


     
מק"ט 530 -
עט כדורי אביזרי מתכת.    
מק"ט 1922 -
עט כדורי פלסטיק   
מק"ט 983 -
עט כדורי כסוף
עם גריפ גומי


ועוד.......


לפרטים והזמנות
ניתן להתקשר 

08-9302088 

לוחות שנה לעסקים – דרך נפלאה לפרסום העסק

אם יש מוצר כלשהו שהוא תמיד רלוונטי, למרות הקדמה הטכנולוגית, זה ללא ספק לוח השנה. לוחות השנה הם נוחים מאוד, ובהרבה מקרים, גם טובים ומדויקים יותר מלוחות השנה הנמצאים בטלפונים הסלולריים. הלוחות התלויים על הקיר מסמנים גם את החגים העבריים והלועזיים ואפשר לכתוב עליהם בכל רגע שרוצים. לכן, הם עדיין נמצאים בהרבה מאוד משרדים ולמרות שישנם פתרונות אחרים, חלופיים.

יתרונות לוחות השנה

בתור עסק, אפשר וצריך למתג כמעט כל דבר שנמצא במשרד. משרד ממותג הוא הבסיס לניהול שיווקי וקד"מי של עסק וחיבור של הלקוחות והעובדים אל ערכי המותג. לכן, לוחות שנה לעסקים הם פריט חובה שיכול לשמש גם כמתנה ללקוחות ולעובדים וכמובן, ככלי עבודה לכל דבר לעובדים הנמצאים במשרד.

מול העיניים

לוחות שנה הם נוחים כי הם נמצאים מול העין, לא צריך להרים את הטלפון ולחפש את לוח השנה ומועדי החגים הרלוונטיים. הכול נמצא בגדול מולנו, כשאפשר לצייר ולסמן עליו ללא בעיה וללא תקתוק מעיק בטלפון הסלולרי. לוחות שנה הם פרקטיים מאוד לעבודה וכאשר הם מעוצבים היטב, הם אפילו מוסיפים ליופי ולנוי של המשרד.

חלוקה של לוחות שנה היא אפקטיבית מאוד מכיוון שהם נתלים לרוב במשרדים ויכולים לייצר נראות ופרסום אורגני לעסק שלכם. בכל מקום שבו יש עובדים ולקוחות ייחשפו ללוגו של החברה שלכם על לוח השנה וישיגו שתי מטרות חשובות – מתנה הניתנת ללקוח, ופרסום אורגני וחינמי במקומות ציבוריים.

חשוב לכם לפרסם את העסק שלכם בצורה יעילה ולהגיע לכמה שיותר אנשים? חברת מירב, מוצרי פרסום, מעמידה לרשותכם מבחר של פתרונות קידום מכירות, שיעזרו לכם להגשים את מטרות העסק וכמובן גם להגיע לרווחים גבוהים יותר. מעוניינים בפרטים נוספים על שירותי החברה? צרו קשר בטלפון 03-5455197בניית אתרים 2all