ספק משרד הביטחון 11001182

 לקבלת הצעת מחיר
נא מלאו פרטים ונחזור
אליכם בהקדם האפשרי:


מבצעי החודש
סוללה ניידת איכותית- בעיצוב משתנה לפי עיצוב הלקוח!


 2200
mAh מתאים לכל סוגי הסמארטפון! .


מתאים לשהיות ממושכות מחוץ לבית, טיולים וחיילים ועוד..


מגיע עם כבל 3 מתאמים – אייפון 4+5 ומיקרו
USB (סמסונג וכו').

 

זמן אספקה- החל מחודש וחצי.  

 

 


מבצע עטים מטורף לחודש אוגוסט!!

 

מבחר עטים בעלות

בלבד!!

כולל הדפסה בצבע
אחד !!
לא כולל מע"מ.

מינימום הזמנה
2000 יחידות.


     
מק"ט 530 -
עט כדורי אביזרי מתכת.    
מק"ט 1922 -
עט כדורי פלסטיק   
מק"ט 983 -
עט כדורי כסוף
עם גריפ גומי


ועוד.......


לפרטים והזמנות
ניתן להתקשר 

08-9302088 

כובעים מעוצבים – פתרון ססגוני שבולט בשטח

מהתבוננות באנשים ברחוב, רואים לפעמים את אותו "פס ייצור". לכל אחד יש את הסטייל שלו, אך בסופו של דבר מרביתנו נראים כאילו יצאנו מאותו גיליון, פורמט עיצובי. יש שינויים ותיקונים, אך במכלול, מרביתנו לובשים את אותם הפריטים, שנמכרים באותן הרשתות, וקשה מאוד למצוא מישהו שהוא יוצא דופן.

כדי להיות קצת אחר

יש כמה דרכים לבדל ולהפריד את עצמך מהעדר, ואחת מהן היא באמצעות כובעים. הכובעים הם אביזר/אקססורי שתופס את העין, הוא יכול להסתיר פגמים, או להבליט חוזקות ויש לו אפילו תפקיד פונקציונאלי – להגן על הראש מהשמש הקופחת. יש הרבה מאוד כובעים גנריים, חלקים ולא בולטים מדי לעין, אך אפשר להתבלט באמצעות כובעים מעוצבים איכותיים ויפים.

אותם כובעים מיוחדים מעוצבים בחלקם על ידי מעצבי אופנה בולטים בתחומם, אך ניתן לעצב כובעים גם באופן פרטי. ניתן לגשת לחברה פרטית להדפסה על כובעים, לצייר או לייצר סקיצה ולבקש הדפסה איכותיות. ניתן לבצע את ההדפסה על סוגים שונים של כובעים, כולל כובעים שהם לאו דווקא "רגילים".

צעד אחד קדימה

כובע מיוחד ימשוך ללא ספק את העין ויגרום לסביבה לשים אליו לב. יש חשיבות לצבע, לצורה וכמובן להדפס, שיכול להיות מצחיק, מפחיד או אפילו עם מסר פרסומי, שיווקי כלשהו. המטרה היא לבדל את עצמכם מאחרים, ועם כובעים מיוחדים ומעוצבים, אפשר להיות שונים בנוף המונוטוני והרגיל ברחוב הישראלי הממוצע.

הכובע בהחלט יכול להגדיר את הבנאדם. יש מגוון סוגי כובעים – קסקט, קש, "טמבל" וכל אחד מהם יכול להתאים ללוק אחר ולסוגים שונים של אנשים. כאשר לוקחים את הכובע צעד אחד קדימה ומייצרים עיצוב ייחודי, אפשר להשיג משהו יוצא דופן, אשר יסובב ראשים ואולי אפילו יהווה את הסנונית הראשונה של הטרנד האופנתי הבא, ו"על הדרך" ישמש כפתרון פרסומי מקורי.

רוצים להדפיס כובעים כדי לקדם ולפרסם את העסק שלכם? חברת מירב, מוצרי פרסום, היא הכתובת המתאימה. לפרטים נוספים על שירותי הדפסת הכובעים המעוצבים ומוצרי קידום מכירות נוספים, צרו קשר בטלפון 03-5455197בניית אתרים 2all