ספק משרד הביטחון 11001182

 לקבלת הצעת מחיר
נא מלאו פרטים ונחזור
אליכם בהקדם האפשרי:


מבצעי החודש
סוללה ניידת איכותית- בעיצוב משתנה לפי עיצוב הלקוח!


 2200
mAh מתאים לכל סוגי הסמארטפון! .


מתאים לשהיות ממושכות מחוץ לבית, טיולים וחיילים ועוד..


מגיע עם כבל 3 מתאמים – אייפון 4+5 ומיקרו
USB (סמסונג וכו').

 

זמן אספקה- החל מחודש וחצי.  

 

 


מבצע עטים מטורף לחודש אוגוסט!!

 

מבחר עטים בעלות

בלבד!!

כולל הדפסה בצבע
אחד !!
לא כולל מע"מ.

מינימום הזמנה
2000 יחידות.


     
מק"ט 530 -
עט כדורי אביזרי מתכת.    
מק"ט 1922 -
עט כדורי פלסטיק   
מק"ט 983 -
עט כדורי כסוף
עם גריפ גומי


ועוד.......


לפרטים והזמנות
ניתן להתקשר 

08-9302088 

כוסות מודפסות


כוסות מודפסות יכולות להוות כמגוון נרחב של שימושים, בין אם זה מתנה לעובד על גבה מודפסת תמונתו, בין אם זה כוסות שתייה לאורחי המשרד על גביהן מודפס לוגו וסלוגן החברה, ובין אם זה מוצרי קד"מ ללקוחות החברה. כוסות הן מוצר שימושי עבור כל אדם, על כן אם תבחרו לרכוש כוסות לעובדי החברה או ללקוחות החברה, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי הן תהיינה בשימוש מרבית הזמן וכי השימוש שלהן יסייע בחשיפת בית העסק.

העובדים והלקוחות שותים, אתם מקדמים את בית העסק שלכם

אין דרך מופלאה יותר להוקיר תודה ללקוחות ולעובדי החברה מלהעניק להם מתנות, אם ניתן להעניק להם מתנות ממותגות, בין היתר כוסות מודפסות, הרי שאתם יכולים להיות בטוחים כי השגתם שתי משבצות, האחת היא שמחתם של הלקוחות ועובדי החברה, ואילו השנייה היא שהצלחתם לשפר את מערך השיווק בחברתכם ולעיתים באופן משמעותי.

כוסות מודפסות יכולות להיות נורמטיביות, דהיינו הדפסת שם העסק ולוגו החברה, ומאידך יכולות כוסות מודפסות להיות יצירתיות ולמשוך את תשומת לב העובדים והלקוחות באשר הם. ככל שהכוס תהיה איכותית יותר, כך היא תצליח להישאר שימושית לאורך זמן ואתם תוכלו להמשיך לשווק את בית העסק שלכם מבלי לעשות מאום.

כמה עולה לכם לרכוש כוסות מודפסות

כוסות מודפסות יכולות לנוע במגוון מחירים בהתאם לרצונכם ובקשתכם. אתם יכולים לבחור לרכוש כוסות מפלסטיק ממותגות אותן תניחו במשרדי החברה ומאידך הנכם יכולים לרכוש כוסות חרסינה עמידות ורב פעמיות. לכל אחת מהכוסות מחיר שונה אותו תאלצו להשקיע. פרמטר נוסף אותו אתם יכולים לקחת בחשבון הוא הכמות. ככל שתזמינו כמות גדולה יותר של כוסות מודפסות כך סביר שהמחיר פר כוס יהיה נמוך יותר ולהיפך. הרצוי הוא לרכוש בכמות גדולה, כך שתמיד תהיינה לכם כוסות לחלוקה ושימוש והרי כוסות אינן מתקלקלות, כך שאתם יכולים להוזיל בעלויות לאורך זמן באמצעות רכישה של כמות גדולה. 

מחפשים כוסות מודפסות ? צרו קשר עם מירב שיווק מוצרי פרסום ומתנות במספר 054-4314880 ונסייע לכם בבחירה המתבקשת

טואול - בניית אתרים