ספק משרד הביטחון 11001182

 לקבלת הצעת מחיר
נא מלאו פרטים ונחזור
אליכם בהקדם האפשרי:


מבצעי החודש
סוללה ניידת איכותית- בעיצוב משתנה לפי עיצוב הלקוח!


 2200
mAh מתאים לכל סוגי הסמארטפון! .


מתאים לשהיות ממושכות מחוץ לבית, טיולים וחיילים ועוד..


מגיע עם כבל 3 מתאמים – אייפון 4+5 ומיקרו
USB (סמסונג וכו').

 

זמן אספקה- החל מחודש וחצי.  

 

 


מבצע עטים מטורף לחודש אוגוסט!!

 

מבחר עטים בעלות

בלבד!!

כולל הדפסה בצבע
אחד !!
לא כולל מע"מ.

מינימום הזמנה
2000 יחידות.


     
מק"ט 530 -
עט כדורי אביזרי מתכת.    
מק"ט 1922 -
עט כדורי פלסטיק   
מק"ט 983 -
עט כדורי כסוף
עם גריפ גומי


ועוד.......


לפרטים והזמנות
ניתן להתקשר 

08-9302088 

מתנות לגני ילדים


כחלק בלתי נמנע מניהול הגן, על הצוות המקצועי לספק לילדי הגן מתנות במועדים מגוונים, בין אם זה בימי ההולדת של הילדים, בחגים ובמעמד סיום שנת הלימודים. גננות רבות פחות אוהבות את החלק בו הן צריכות לרכוש מתנות לגני ילדים, על כן הפתרון האולטימטיבי הוא לרכוש מתנות במרוכז, אותן היא מחלקת בהתאם לאירוע ובאופן אישי. רכישת מתנות לגני ילדים באופן מרוכז, מאפשרת לגננת להימנע מרכישה חוזרת בכל מועד משמח, ובמקביל מקבל כל ילד מתנה זהה ללא הבדלים הגורמים להם לקנא או להרגיש מקופחים אל מול המתנה אותה קיבל ילד אחד.

המתנות שמזכירות לילד את תקופת הגן

מתנות לגני ילדים בעיקר בסיום שנת הלימודים, מסמלות עבור הילד את תקופת המעבר לגן החדש. על פי רוב, מתנה זו נשמרת לשנים ארוכות. את המתנה ראוי לרכוש עם תזכורת, בין אם זוהי תמונה מודפסת על גבי המתנה ובין אם זה סמל המאפיין את שהותם בגן. כל עוד המתנה היא שימושית, הרי שילד יכול גם בחייו הבוגרים להשתמש בה ולהיזכר בתקופת הגן שתעלה על פניו חיוך, לדוגמא כוס ועל גבה צילום תמונת הילד והגננת וכדומה. בחירת המתנה, מעבר לרצון לשמח את הילד, צריכה להיות בעלת ערך סנטימנטלי ולעמוד בתקציב המוגדר.

מתנה בהתאם לתקציב

בין אם הרכישה מתבצעת על ידי הגננת ובין אם הרכישה מתבצעת על ידי ועד ההורים, הרי שנכון לבצע רכישה חכמה בהתאם לתקציב המוגדר בתחילת השנה. כל עוד תבחרו לבצע רכישה מרוכזת, אזי סביר שהמחיר אותו תשלמו, יהיה נמוך יותר. כך או אחרת, הצוות המרכזי במקום בו תבחרו לרכוש את המתנות יסייע לכם בבחירה בהתאם לצורך, לרצון, להעדפה ולתקציב אותו אתם מגדירים.

ככל שהבחירה לרכוש מתנות לגני ילדים תהייה בחברה המתמחה בתחום, כך האופציות תהיינה רבות יותר לעיתים באופן משמעותי. אתם בהחלט יכולים לבחור מספר מתנות, להעביר בין ההורים ולקבל החלטה באשר הרכישה הרצויה.

מחפשים מתנות לגני ילדים? צרו קשר עם מירב שיווק מוצרי פרסום ומתנות במספר 054-4314880 ונסייע לכם בבחירה המתבקשת

טואול - בניית אתרים