ספק משרד הביטחון 11001182

 לקבלת הצעת מחיר
נא מלאו פרטים ונחזור
אליכם בהקדם האפשרי:


מבצעי החודש
סוללה ניידת איכותית- בעיצוב משתנה לפי עיצוב הלקוח!


 2200
mAh מתאים לכל סוגי הסמארטפון! .


מתאים לשהיות ממושכות מחוץ לבית, טיולים וחיילים ועוד..


מגיע עם כבל 3 מתאמים – אייפון 4+5 ומיקרו
USB (סמסונג וכו').

 

זמן אספקה- החל מחודש וחצי.  

 

 


מבצע עטים מטורף לחודש אוגוסט!!

 

מבחר עטים בעלות

בלבד!!

כולל הדפסה בצבע
אחד !!
לא כולל מע"מ.

מינימום הזמנה
2000 יחידות.


     
מק"ט 530 -
עט כדורי אביזרי מתכת.    
מק"ט 1922 -
עט כדורי פלסטיק   
מק"ט 983 -
עט כדורי כסוף
עם גריפ גומי


ועוד.......


לפרטים והזמנות
ניתן להתקשר 

08-9302088 

שיווק לעסקים


שיווק לעסקים הם מוצרים שנועדו לפרסם אותך כבעל העסק, לסייע לך להשיג לקוחות ובסופו של דבר להגדיל את המכירות. את המוצרים תשלח ללקוחותיך כמתנה..

על מה מדובר?

יש מצאי עצום של שיווק לעסקים עם הלוגו של העסק שלך. למשל, עט פשוט עם הלוגו של העסק, שעוני יד, מחזיקי מפתחות מסוגים שונים, "חמסות", תיקים בגדלים שונים, לוחות שנה ועוד. המבחר עצום, המגוון גדול, ולך נותר רק לבחור מה ישמש לך מוצר פרסום. מוצר הפרסום שתבחר יותאם לגודל העסק, למהותו ולרמת הפרסום וההשקעה שתהיה מוכן לתת לעסק שלך.
כל דבר עשוי להפוך למוצר פרסום, שתוכל לטבוע בו את הסמליל של העסק ולשלוח ללקוחות או ללקוחות פוטנציאליים. תוכל גם לטבוע לא רק את סמליל העסק אלא גם פרטי התקשרות כמו מספרי טלפון, כתובת מייל או כתובת האתר באינטרנט (תלוי בגדול השי). דרך קלה, זולה ובטוחה למשוך לקוחות ולהגדיל את המכירות.

העסק מצליח, למה עליי להשקיע בזה?

כל עסק חווה עליות ומורדות, פעם אתה מצליח ופעם את לא, פעם אתה מוכר הרבה ופעם אתה בקושי מוכר משהו ויש ירידה במכירות. בדיוק לשם כך טוב שתיעזר במוצרי פרסום! הם אלה מוצרי שידאגו לשמור את העסק שלך באוויר, שישמעו עליו, שידברו עליו, וכשתגיע תקופת שפל במכירות – אנשים ייזכרו במוצר הפרסום שקיבלו מהעסק ויפנו לקבל שירות.
מוצרי הפרסום טובים לכולם. עסק חדש יגדיל את המכירות ואת הלקוחות שיפנו לעסק, ועסק ותיק ישמור על שמו ועל המוניטין שלו, שלא יישכחו. וכמובן, בעל עסק המבקש לשווק מוצר חדש יוכל להיעזר בהם לשמירה על קשר טוב ורציף עם הלקוחות, ואלה מצדם יזכרו אותו כדואג ואוהב את לקוחותיו. מי יסרב למתנה שמקבל חינם?

טוב, שכנעתם אותי. למי פונים?

יש לא מעט חברות הפועלות בשוק, המציעות שיווק לעסקים ומכירות לעסקים בהטבעת הסמליל וכל דבר אחר שבעל העסק ירצה – על מוצר הפרסום. העלות היא מזערית ונמוכה, ותמורת תקבל הרבה אהבה מהלקוחות והמכירות יגדלו. 

תיק עם לוגו
טואול - בניית אתרים