ספק משרד הביטחון 11001182

 לקבלת הצעת מחיר
נא מלאו פרטים ונחזור
אליכם בהקדם האפשרי:


מבצעי החודש
סוללה ניידת איכותית- בעיצוב משתנה לפי עיצוב הלקוח!


 2200
mAh מתאים לכל סוגי הסמארטפון! .


מתאים לשהיות ממושכות מחוץ לבית, טיולים וחיילים ועוד..


מגיע עם כבל 3 מתאמים – אייפון 4+5 ומיקרו
USB (סמסונג וכו').

 

זמן אספקה- החל מחודש וחצי.  

 

 


מבצע עטים מטורף לחודש אוגוסט!!

 

מבחר עטים בעלות

בלבד!!

כולל הדפסה בצבע
אחד !!
לא כולל מע"מ.

מינימום הזמנה
2000 יחידות.


     
מק"ט 530 -
עט כדורי אביזרי מתכת.    
מק"ט 1922 -
עט כדורי פלסטיק   
מק"ט 983 -
עט כדורי כסוף
עם גריפ גומי


ועוד.......


לפרטים והזמנות
ניתן להתקשר 

08-9302088 

מוצרי פרסום לעסקים קטנים

 

מוצרי פרסום לעסקים קטנים ניתן לשווק בעזרת מסר פרסומי או על ידי הדפסות.


הדרך הראשונה היא באמצעות פירוק המושג ואילו הדרך השנייה היא ביאור והסברה אודות מוצרים אלו מהם, אילו סוגים מהם קיימים, מהי המטרה שלהם ועוד. אבל קודם כל נתחיל עם הדרך הראשונה. זו שמפרקת לגורמים את המושג עצמו. ובכן, כאשר אומרים מוצרי פרסום הכוונה הינה למוצרים מסוגים שונים אשר משמשים למטרות פרסום ושיווק מסוגים שונים. בין מוצרים אלו ניתן למצוא מוצרים כמו עטים, שעונים, מוצרי פרסום, שיווק והסברה מסוגים שונים אשר מיועדים לאירועים מיוחדים, תיקים, מוצרי נייר, הפקות דפוס ועוד.

 
כל המוצרים המדוברים ניתנים לשימוש על ידי עסקים, חברות, מותגים ועוד על מנת לפרסם, לשווק ולקדם את המכירות והיעדים העסקיים שלהם בקרב קהל היעד והלקוחות הפוטנציאליים שלהם!


ועכשיו, בהמשך לכל מה שנאמר לעיל אודות מוצרי פרסום ולא משנה מאיזה סוג הם, רק נמשיך ונאמר שמוצרים אלו מיועדים למטרה פרסומית ושיווקית באופן שלוגו של עסק, חברה, מותג ועוד מודפס עליהם ובאופן שכל המוצרים הללו מחולקים בקרב קהל היעד והלקוחות של החברה על מנת 'לשמור על קשר', לרענן את מהות העסק ואיכות השירותים שלו בקרב אותם קהלים ועוד.

וסתם לדוגמא, רעיון זה יכול לבוא לידי ביטוי באמצעות שעון קיר אשר תלוי במשרד של לקוח אסטרטגי של מותג מסוים, שעון קיר אשר נושא בתוכו את לוגו המותג ואפילו את הסלוגן שלו. וכמה פעמים אותו מנהל מסתכל על השעון במהלך היום. כמה פעמים לפחות אם לא עשרות פעמים. ובמהלך כל פעם המסר של אותו מותג רק יחודד עוד יותר בזיכרון ובתודעה של אותו מנהל. האם יש יותר טוב מזה?


ועכשיו, לגבי מחירים והתועלת האמיתית של המוצרים אשר נודעים בשם מוצרי פרסום. ונתחיל מכך שעסק, חברה או מותג מקציבים תקציבי ענק להוצאות שיווק ופרסום באמצעות מדיומים שונים. אבל אף אחד לא מעניק להם תועלת ותמורה כמו מוצרי פרסום, מוצרים אשר מעבירים את המסר שלהם באופן האיכותי והטוב ביותר ובאופן שהעלות שלהם מינורית וזניחה מאין כמוה. מעבר לכך, הם ניתנים 'ישר' לקהל היעד שלהם ולא 'עוברים' סינון בקרב אינספור קהלים אחרים!
טואול - בניית אתרים