ספק משרד הביטחון 11001182

 לקבלת הצעת מחיר
נא מלאו פרטים ונחזור
אליכם בהקדם האפשרי:


מבצעי החודש
סוללה ניידת איכותית- בעיצוב משתנה לפי עיצוב הלקוח!


 2200
mAh מתאים לכל סוגי הסמארטפון! .


מתאים לשהיות ממושכות מחוץ לבית, טיולים וחיילים ועוד..


מגיע עם כבל 3 מתאמים – אייפון 4+5 ומיקרו
USB (סמסונג וכו').

 

זמן אספקה- החל מחודש וחצי.  

 

 


מבצע עטים מטורף לחודש אוגוסט!!

 

מבחר עטים בעלות

בלבד!!

כולל הדפסה בצבע
אחד !!
לא כולל מע"מ.

מינימום הזמנה
2000 יחידות.


     
מק"ט 530 -
עט כדורי אביזרי מתכת.    
מק"ט 1922 -
עט כדורי פלסטיק   
מק"ט 983 -
עט כדורי כסוף
עם גריפ גומי


ועוד.......


לפרטים והזמנות
ניתן להתקשר 

08-9302088 

מוצרי פרסום מתנות לעובדים

מתנות לחג לעובדים הם הכרח בכל חברה או בית עסק ואין להקל ראש בכך. לכל עובד מגיע פעם בשנה משהו קטן עבורו, שי נעים לחג, שיגרום לו להרגיש שהוא מוערך, רצוי, וחלק מהמאמץ הקבוצתי שאתם יוצרים בתור ראשי העסק!

העובדים שלנו עובדים קשה כל השנה- משקיעים, מתרוצצים ונותנים את כל יכולתם לעסק שלנו. אין ספק שמגיע מתנות לעובדים לחג! מתנות לחג לעובדים יכולות להרים את המורל במשרד או במפעל, ולתת לעובדים הרגשה שהם מוערכים וכמו כן לעודד אותם להמשיך ולעבוד במלוא מרצם לקראת השנה הבאה. מגיע לעובדים שלכם הוקרת תודה ברוח החג, וכאן נכנסים לתמונה שי לעובדים לחג!

אילו מתנות לעובדים לחג הכי מוערכות על ידי העובדים? ומה ההשקעה הכלכלית הטובה ביותר עבורכם בקניית שי לחג לעובדים?

בחגים, העובדים שלכם, יושבים ממש כמוכם, עם בני משפחתם לצד כוס יין טוב. מתנות לעובדים לחג- זוג בקבוקי יין- היא שי לחג לעובדים מוכר אך תמיד רצוי ומתקבל בהוקרה. תוכלו לבחור את חברת היין אותה אתם יכולים לאפשר לעצמכם כלכלית לקנות עבור כל העובדים, וקחו בחשבון שישנם הנחות מכל החברות עבור מתנות לחג לעובדים.

מתנות לחג לעובדים יכולות להיות גם מוצרי בית קטנים שבדיוק העובד שלכם חיפש. זה יכול להיות מפה לשולחן החג, עציץ נוי לבית, אוהל קמפינג קטן לטיול בחגים, סט סכו"ם או אביזרי מטבח. מתנות לעובדים לחג נוספות יכולות להיות מכונת קפה קטנה שהעלות שלה סבירה, מכונת שייקר שמשרה אוירה יצירתית למתנה או מכשיר אלקטרוני אחר שיכול לשמח את העובד שלכם. כל עובד יעריך מתנות לחג לעובדים מסוג זה מאחר וזה שימושי ביותר ומתאים לתקופה של החג, וגם לכל השנה....

מוצרי פרסום כמתנות עבור העובדים לחג יכולות להיות קשורות לעסק שלכם עצמו. תוכלו להעניק לעובדיכם את המוצר אותו אתם מייצרים, את השירות אותו אתם נותנים ואת מה שיש לכם להציע בתור עסק. שי לחג לעובדים מסוג זה יתקבל בברכה, ויעודד רבות את עובדיכם להיות חלק מהעסק שלכם. עם שי לחג לעובדים מסוג זה תוכלו לתת לעובדים שלכם את התחושה שבית העסק שלכם קשור גם אליהם ולעבודתם ובכך לגרום להם להרגיש חלק מהמאמץ הקבוצתי למוצר או לשירות הטוב ביותר אותו אתם מעניקים יחד.סוכריות של הוט

 

 

טואול - בניית אתרים