ספק משרד הביטחון 11001182

 לקבלת הצעת מחיר
נא מלאו פרטים ונחזור
אליכם בהקדם האפשרי:


מבצעי החודש
סוללה ניידת איכותית- בעיצוב משתנה לפי עיצוב הלקוח!


 2200
mAh מתאים לכל סוגי הסמארטפון! .


מתאים לשהיות ממושכות מחוץ לבית, טיולים וחיילים ועוד..


מגיע עם כבל 3 מתאמים – אייפון 4+5 ומיקרו
USB (סמסונג וכו').

 

זמן אספקה- החל מחודש וחצי.  

 

 


מבצע עטים מטורף לחודש אוגוסט!!

 

מבחר עטים בעלות

בלבד!!

כולל הדפסה בצבע
אחד !!
לא כולל מע"מ.

מינימום הזמנה
2000 יחידות.


     
מק"ט 530 -
עט כדורי אביזרי מתכת.    
מק"ט 1922 -
עט כדורי פלסטיק   
מק"ט 983 -
עט כדורי כסוף
עם גריפ גומי


ועוד.......


לפרטים והזמנות
ניתן להתקשר 

08-9302088 

מוצרי פרסום בבגדי עבודה 


מנהל עבודה, מעוניין בתלבושת אחידה עבור העובדים שלך? אם כן, המאמר הזה בשבילך!


מנהל עבודה יקר, בין אם אתה מנהל עבודה, מפעל, חנות או סניף של רשת גדולה בטח הגעת למסקנה כי כל עובדי העסק, ולא משנה אם מדובר בעובד הזוטר ביותר או במנהל העבודה, חייבים להיות לבושים בתלבושת אחידה. וזאת על מנת ליצור חזית ויזואלית אחידה, הן מבחינת העובדים והן מבחינת

הלקוחות. ואילו התשובה לדרישה כזו הינה אחת ויחידה. קוראים לה מוצרים שיהפכו ליקרים ללקוח ויפרסמו אתכם בכל הזדמנות, מוצרים בדמותם של בגדי עבודה וטכסטיל מסוגים שונים אשר נושאים עליהם את שם החברה, העסק, המותג ועוד. מעוניין גם? עוד לפני שנמשיך נוסיף כי בגדי עבודה וטכסטיל מסוגים שונים הינם מוצרי פרסום נפוצים ופופולאריים ביותר בקרב אינספור עסקים, חברות ומותגים.

אינספור חברות מוכרות בגדי עבודה וטכסטיל איכותיים ביותר אשר מיועדים לחברות ועסקים!

בשוק מוצרי הפרסום בבגדי עבודה ותלבושת אחידה קיימות אינספור חברות אשר מוכרות מוצרי פרסום איכותיים וברמה הגבוהה ביותר. בין כל אותם מוצרים אלו נמצאים גם בגדי עבודה וטכסטיל איכותיים ואחידים אשר מיועדים לעסקים, חברות ומותגים אשר מעוניינים להעניק לכל העובדים שלהם תלבושת אחידה שעימה הם יגיעו לעבודה. פריטים של תלבושת אחידה זו מכילים בגדים כמו חולצות ארוכות,

חולצות קצרות, קפוצ'ונים, חולצות פולו, אוורולים, דגמ"חים, אפודים, מעילים ועוד... מעבר לכך, כל אותם פריטי לבוש אלו הופכים לכלי לקידום העסק ברגע שחברה מסוימת מדפיסה עליהם ומעטרת אותם בלוגו של עסק, חברה או מותג מסוימים, מוסיפה להם תגי עבודה עם שמות העובדים ועוד. פשוט מאוד נכון? כל אלו ביחד יוצרים חזית ראויה ביותר של עובדים בפני הלקוחות, תדמית מכובדת ביותר של החברה ועוד!

מחפש אחר חברה אשר תמכור לך בגדי עבודה וטכסטיל? חברת מירב שיווק מוצרי פרסום הינה חברה הטובה ביותר עבורך !

קיימות בשוק אינספור חברות  אשר מוכרות בגדי עבודה וטכסטיל. אבל קיימת אך ורק חברה אחת כמו מירב שיווק, חברה צעירה, דינמית ותוססת אשר מחזיקה במוצרי הפרסום העדכניים ביותר תוך כדי שהיא מעניקה את שירותי הפרסום הטובים והאיכותיים ביותר למוצרים שלה. וכך גם בכל מה שנוגע לבגדי עבודה וטכסטיל שהיא מוכרת לעסקים, חברות ומותגים!
 

אפוד זוהר עם פסים אפורים מחזירי אור

חולצה עם הדפס לוגו של חברת בזק

  
     חולצה צבעוניית עם הדפס לוגו
טואול - בניית אתרים