ספק משרד הביטחון 11001182

 לקבלת הצעת מחיר
נא מלאו פרטים ונחזור
אליכם בהקדם האפשרי:


מבצעי החודש
סוללה ניידת איכותית- בעיצוב משתנה לפי עיצוב הלקוח!


 2200
mAh מתאים לכל סוגי הסמארטפון! .


מתאים לשהיות ממושכות מחוץ לבית, טיולים וחיילים ועוד..


מגיע עם כבל 3 מתאמים – אייפון 4+5 ומיקרו
USB (סמסונג וכו').

 

זמן אספקה- החל מחודש וחצי.  

 

 


מבצע עטים מטורף לחודש אוגוסט!!

 

מבחר עטים בעלות

בלבד!!

כולל הדפסה בצבע
אחד !!
לא כולל מע"מ.

מינימום הזמנה
2000 יחידות.


     
מק"ט 530 -
עט כדורי אביזרי מתכת.    
מק"ט 1922 -
עט כדורי פלסטיק   
מק"ט 983 -
עט כדורי כסוף
עם גריפ גומי


ועוד.......


לפרטים והזמנות
ניתן להתקשר 

08-9302088 

מוצרי פרסום


בעל עסק יהיה תמיד בשאיפה למכור כמה שיותר. כדי למכור חייב בעל העסק לפרסם את עצמו ולצבור לעצמו לקוחות. אחת הדרכים לפרסם את העסק היא באמצעות מוצרי פרסום שתוכל להעניק ללקוחותיך.

מה הם מוצרי פרסום ?

מוצרי פרסום הם מוצרים שנועדו לפרסם אותך כבעל העסק, מוצרים שתעניק ללקוחותיך כשי, מתנה וכך תפיץ את שמך ואת שם העסק שלך.

מה למשל?

אפשר להתחיל מעט פשוט עם הסמליל (לוגו) של העסק, עבור למערכת מדגשים (מרקרים) שסמליל העסק מוטבע עליהם, ועוד היד נטויה. מבחר המתנות ודברי השי שבעל עסק יכול להציע ללקוחותיו הוא עצום, והכול תלוי בגודל העסק, במהותו וברמת הפרסום וההשקעה שבעל העסק מוכן לתת לעסק שלו.

ומה עוד?

למעשה, אפשר להפוך כל דבר למוצר פרסום, לטבוע בו את הסמליל של העסק ולשלוח ללקוחות או ללקוחות פוטנציאליים. במתנות מסוימות אפשר לטבוע לא רק את סמליל העסק אלא גם פרטי התקשרות כמו מספרי טלפון, כתובת מייל או כתובת האתר באינטרנט. כל אלה יעזרו לפרסם את העסק ולהרחיב את מעגל הלקוחות.

העסק משגשג, למה עליי להשקיע בזה?

כל בעל עסק יודע שבעסק – כמו בחיים – יש עליות ומורדות, פעם אתה למעלה ופעם אתה למטה, פעם העסק פורח ופתאום יש ירידה במכירות. בדיוק לשם כך אתה חייב להיעזר במוצרי פרסום! מוצרי הפרסום ידאגו לשמור את העסק שלך באוויר, שישמעו עליו, שידברו עליו, כך שכאשר תגיע תקופת שפל במכירות – אנשים ייזכרו במוצר הפרסום שקיבלו מהעסק ויפנו לקבל שירות.
מוצרי פרסום טובים לכל עסק: עסק חדש יוכל להגדיל את המכירות ואת הלקוחות שיפנו לעסק, ואילו עסק ותיק יוכל לשמור על שמו ועל המוניטין שלו, שלא יישכחו. וכמובן, מי שמעוניין לשווק מוצר חדש בעסק שלו יוכל להיעזר במוצרי פרסום לשמירה על קשר עם הלקוחות שיזכרו אותו כדואג ואוהב את לקוחותיו. שהרי בינינו, מי לא אוהב לקבל מתנות?

למי פונים?

יש לא מעט חברות הפועלות בשוק, המציעות מוצרי פרסום ומכירות לעסקים בהטבעת הסמליל וכל דבר אחר שבעל העסק ירצה – על מוצר הפרסום. העלות היא מזערית ונמוכה, ותמורת תקבל הרבה אהבה מהלקוחות והמכירות יגדלו. 
שעון קיר מספרים גדולים

טואול - בניית אתרים