ספק משרד הביטחון 11001182

 לקבלת הצעת מחיר
נא מלאו פרטים ונחזור
אליכם בהקדם האפשרי:


מבצעי החודש
סוללה ניידת איכותית- בעיצוב משתנה לפי עיצוב הלקוח!


 2200
mAh מתאים לכל סוגי הסמארטפון! .


מתאים לשהיות ממושכות מחוץ לבית, טיולים וחיילים ועוד..


מגיע עם כבל 3 מתאמים – אייפון 4+5 ומיקרו
USB (סמסונג וכו').

 

זמן אספקה- החל מחודש וחצי.  

 

 


מבצע עטים מטורף לחודש אוגוסט!!

 

מבחר עטים בעלות

בלבד!!

כולל הדפסה בצבע
אחד !!
לא כולל מע"מ.

מינימום הזמנה
2000 יחידות.


     
מק"ט 530 -
עט כדורי אביזרי מתכת.    
מק"ט 1922 -
עט כדורי פלסטיק   
מק"ט 983 -
עט כדורי כסוף
עם גריפ גומי


ועוד.......


לפרטים והזמנות
ניתן להתקשר 

08-9302088 

חולצות מודפסות


חולצות מודפסות היו מאז ומעולם מוצר נצרך, בין אם באופן אישי, קבוצתי או למטרות קידום. רבים בוחרים להדפיס חולצות לסיום אירועים או פעילויות קבוצתיות, כגון: אירוע חברה, סיום בית ספר תיכון, סיום מסלול בצבא ועוד. בשנים האחרונות אנו עדים לעלייה מתמדת בביקוש חולצות מודפסות המסייעות לארגונים להעביר אג'נדה, רעיון או כל מסר אחר.

כיום קיימות שיטות הדפסה רבות ומגוונות, חלקן איכותיות אחרות איכותיות יותר. על כן, אם נכון לכם להשקיע בחולצות, ראוי שתבצעו הדפסה איכותית משום שחולצות נשארות לאורך זמן, כך שאם ההדפסה איכותית, החולצה תישאר לאורך זמן.

מוצר סנטימנטלי לכל אירוע

גם אם אתם מחפשים חולצה בכמויות קטנות או בכמויות מסחריות, נכון שתרכשו חולצות איכותיות. לעיתים חולצה מאפשרת ללובש אותה לחוש ערך סנטימנטלי ולהיזכר בתקופות קודמות בין אם זוהי חולצת סיום בית ספר תיכון, חולצת סיום טירונות , גיבוש מחלקתי ועוד. רצוי שההדפסה על החולצות תהייה יצירתית ותאפיין את הקבוצה היטב באמצעות קריקטורות או כתובים המאפיינים אתכם.

חשבו לרגע על השנייה הזו בה אתם שולפים לאחר עשור חולצה מתקופת הצבא, רגע זה עתיד להעלות על פניכם חיוך וזיכרון מתקופה בלתי נשכחת. חולצות איכותיות, מחזיקות מעמד לאורך זמן, גם אם הן הופכות לשימוש ביתי בלבד, הן עדיין חולצות שימושיות שמעלות זיכרון ישן ובלתי נשכח.

חולצות מודפסות לקידום עסק או רעיון

חברות ואגודות רבות בוחרות לרכוש חולצות מודפסות ולחלק אותן לעובדים וללקוחות, הלוקחים חלק בחברה, בארגון או באגודה. ככל שהחולצות שימושיות יותר, כך ניתן לחשוף את בית העסק או האג'נדה בצורה יעילה יותר ועיניים רבות ייחשפו לכיתוב או לתמונה בהדפסה. חולצות מודפסות נחשבות למוצר קידום מכירות.

ההדפסה על גבי החולצה איכותית, מאפשרת כביסות רבות מבלי שההדפס ירד בכביסה או מחום השמש היוקדת במדינת ישראל. שימו לב כי ככל שאנשים רבים יותר ילכו עם החולצה כך החשיפה תהיה גדולה יותר.

מחפשים חולצות מודפסות ? יש לכם תקציב מוגדר למטרה? צרו קשר עם מירב שיווק מוצרי פרסום ומתנות במספר : 054-4314880 ונסייע לכם בבחירה המתבקשת

מספר המוצרים בסל : 0
  1. /
  2. ביגוד
  3. /
  4. חולצות מודפסות
טואול - בניית אתרים